Контакти:

м. Львів, вул. Юрія Липи 20
+38 068 673 67 23
[email protected]

Хліб

Чіабата класична
Чіабата класична
Ароматна та повітряна чіабата, з тонкою скоринкою, виготовлена на класичній італійській опарі Біга. Вага: 450-550 г.Склад: борошно пшеничне вищого ґатунку, вода, сіль, дріжджі свіжі пресовані.
24 грн.
Шведський
Шведський
Поживний та корисний завдяки великій кількості насіння соняха та льону. Має виражений смак та аромат, міцну структуру.Вага: 670 г.Склад: борошно пшеничне першого ґатунку, вода, насіння соняха, насіння льону, сіль, дріжджі.
32 грн.
Культовий
Культовий
Ароматний та пікантний хліб на житній заквасці. Стійкий смак та аромат з відчутною кислинкою, м'ягкий, в міру вологий та пористий м'якиш. Добре підходить до будь-яких страв, супів, особливо до страв з м'яса та салатів.Вага: 515 г.Склад: борощно житнє обдирне, борошно пшеничне першого ґатунку, вода, сіль.
17 грн.
Чіабата з оливками
Чіабата з оливками
Ароматна та повітряна чіабата, з додаванням оливок, виготовлена з використанням класичної італійської опари Біга. Вага: 450-550 г.Склад: борошно пшеничне вищого ґатунку, вода, сіль, дріжджі свіжі пресовані.
28 грн.
Буряковий хліб з чорносливом
Буряковий хліб з чорносливом
Вишуканий делікатесний хліб, на буряковому тісті з додаванням чорносливу, густий смак і стійкий аромат, пухка структура і м'ягкий в міру вологий м'якиш.Вага: 522 г.Склад:
28 грн.
Заварний Литовський
Заварний Литовський
Делікатесний, житньо-пшеничний хліб, на солодовій заварці з родзинками і насінням соняха. Яскраво виражений та густий кисло-солодкий смак, стійкий пряний аромат, щільний та в міру вологий м'якиш.Термін зберігання 7-10 діб.Вага: 405 г.Склад: Борошно житнє обдирне, борошно пшеничне першого ґатунку, вода, солод ячмінний, насіння соняха, виноград в'ялений, цукор, дріжджі свіжі, коріандр, сіль.
16 грн.
Цільнозерновий
Цільнозерновий
Фітнес-хліб на цільнозерновому борошні з великою кількістю пшеничних висівок. Має легкий горіховий післясмак, чудово підходить для тостів. Стійкий зерновий аромат, легка, пориста структура. Вага: 555 г.Склад:
22 грн.
Хліб Французький
Хліб Французький
Запашний, пшеничний, 100% ремісничий хліб на заквасці з вершковими нотками в ароматі, і легкою кислинкою. Мякиш в міру вологий, пухкий, пористий.Вага: 565 г.Склад: борошно пшеничне першого ґатунку та борошно вищого ґатунку в співвідношенні 1:1, вода, масло солодковершкове, цукор, сіль.
23 грн.
Домашній хліб
Домашній хліб
Класичний хліб, з пшеничного борошна, без додатків. Легкий смак та аромат, пухкий м'якиш. Вага: 515 г.Склад: борошно пшеничне першого ґатунку, вода, сіль, дріжджі свіжі пресовані.
16 грн.
Багет
Багет
14 грн.